Zboží je možné odeslat jen po kartonech. Prosím objednávejte zboží tak, aby byl počet produktů dělitelný šesti, děkujeme.

Veltlínské zelené 2021

Veltlínské zelené 2021 je suché bílé víno z pozdního sběru, pocházející z Dolních Věstonic. S nádechem zeleného jablka a citrónové kůry, toto víno je ideální k rybám a bílým masům.

Dostupnost Skladem
Kód: 84
150 Kč
Veltlínské zelené 2021
odeslani
Odeslání do 2 prac. dnů
a za max 2 dny ve Vaší vinotéce
kvalita
Ochutnejte kvalitu
lokální produkce vín
lahev od nas
Láhev od nás?
Ideální dárek pro milovníky vína
zaslani
Vína je možné odeslat od 6ks
Zasíláme TOP TRANS

Vychutnejte si kouzlo vinařského umění s Veltlínským zeleným 2021, suchým bílým vínem z pozdního sběru, pěstovaným v renomované vinařské oblasti Dolní Věstonice. Toto víno je mistrovstvím v kombinaci chuti, aroma a textury, což jej činí skvělou volbou pro všechny, kteří si cení vysoce kvalitních vín.

Odvíjející se z hroznů sklizených v plné zralosti, toto víno se vyznačuje komplexními aromaty zeleného jablka, citrónové kůry a lehkého květinového podtónu. Elegantní kyselinka a střední tělo dodávají tomuto vínům harmonický a vyvážený charakter, který zaujme od prvního doušku až do poslední kapky.

Veltlínské zelené 2021 je skvělým partnerem pro různá jídla, od ryb a bílého masa po saláty a lehké sýry. Jeho komplexní charakter a hloubka chuti také znamenají, že je ideální na samostatné degustace nebo jako závěr speciální večeře.

Jestliže hledáte suché bílé víno, které kombinuje komplexnost, eleganci a kvalitu, Veltlínské zelené 2021 z Dolních Věstonic je bezesporu jedním z nejlepších voleb. Každá láhev je výsledkem pečlivého výběru hroznů a vinařského umění, čímž je zaručena jeho vysoká kvalita. Dopřejte si luxus tohoto vynikajícího vína a stvořte nezapomenutelné chvíle s rodinou a přáteli.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jakostní vína přívlastková
Hmotnost: 0.83 kg
alkohol: 13%
zbytkový cukr: 1 g/l
kyselina: 5 g/l