Zboží je možné odeslat jen po kartonech. Prosím objednávejte zboží tak, aby byl počet produktů dělitelný šesti, děkujeme.

Jemně perlivá vína

Vítejte v bublinkovém ráji frizzante z malebné oblasti Dolních Věstonic! Tato lehká a osvěžující perlivá vína jsou jako stvořená pro radostné okamžiky a slavnostní příležitosti. V srdci jižní Moravy, kde se vinice sklání pod tíhou slunných hroznů, vznikají tyto lahodné moku, které osloví i toho nejnáročnějšího milovníka vín. Naše frizzante je vyrobeno s láskou a pečlivou pozorností k detailu, což se odráží v jeho jemném perlení, harmonické chuti a svěžím aroma. Ponořte se do našeho eshopu a objevte frizzante, které přináší šumivou radost přímo z vinic Dolních Věstonic.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
16 Frankovka Rose21 1
140 Kč

Klasická Frankovka Rosé - růžové víno s jedinečnou lososovou barvou a ovocnou chutí. Díky vyššímu obsahu kyselin je ideální volbou mezi růžovými víny.

Kód: 51
25 Frizzane vlasak 1
150 Kč

Frizzante 2022 z Dolních Věstonic je polosladké perlivé víno, které zaujme svou jemnou sladkostí a šumivou texturou. Ideální volba pro slavnostní okamžiky i každodenní radovánky.

Kód: 54
odeslani
Odeslání do 2 prac. dnů
a za max 2 dny ve Vaší vinotéce
kvalita
Ochutnejte kvalitu
lokální produkce vín
lahev od nas
Láhev od nás?
Ideální dárek pro milovníky vína
zaslani
Vína je možné odeslat od 6ks
Zasíláme TOP TRANS