Zboží je možné odeslat jen po kartonech. Prosím objednávejte zboží tak, aby byl počet produktů dělitelný šesti, děkujeme.

Sauvignon 2021

Sauvignon 2021 je suché bílé víno z pozdního sběru, které pochází z vinařské oblasti Dolní Věstonice. S výraznými tóny angreštu a čerstvou kyselinkou, toto víno je ideální partner k mořským plodům nebo kozímu sýru.

Dostupnost Skladem
Kód: 90
150 Kč
Sauvignon 2021
odeslani
Odeslání do 2 prac. dnů
a za max 2 dny ve Vaší vinotéce
kvalita
Ochutnejte kvalitu
lokální produkce vín
lahev od nas
Láhev od nás?
Ideální dárek pro milovníky vína
zaslani
Vína je možné odeslat od 6ks
Zasíláme TOP TRANS

Vstupte do světa prvotřídního vinařství s Sauvignonem 2021, suchým bílým vínem z pozdního sběru, které vyniká ve své kategorii. Pěstované s láskou a péčí v Dolních Věstonicích, jedné z nejrenomovanějších vinařských oblastí, toto víno je skutečným ztělesněním kvality a elegance.

Sauvignon 2021 se pyšní komplexním aromatem, kde dominují tóny angreštu, bylin a svěžího zeleného jablka. Víno je také vyvážené, s krásně strukturovanou kyselinou, která dokonale harmonizuje s jeho suchým charakterem. To vše vytváří víno s mimořádnou hloubkou chuti a dlouhým, svěžím dozvukem.

Toto víno je výjimečně univerzální, co se týče možných kombinací s jídlem. Jeho výrazná chuť a aroma skvěle doplňují vše od mořských plodů, přes kozí sýr, až po lehké těstoviny s bylinkovými omáčkami. Samozřejmě je také výborné jako aperitiv.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jakostní vína přívlastková
Hmotnost: 0.83 kg
alkohol: 13%
zbytkový cukr: 4 g/l
kyselina: 5,9 g/l