Zboží je možné odeslat jen po kartonech. Prosím objednávejte zboží tak, aby byl počet produktů dělitelný šesti, děkujeme.

Müller Thurgau 2020

Müller Thurgau 2020 je polosuché bílé víno, které zaujme svou lehkou a svěží chutí. Ideální pro ty, kteří hledají vyvážený nápoj s delikátními ovocnými a květinovými tóny.

Dostupnost Skladem
Kód: 63
150 Kč –20 % 120 Kč
Müller Thurgau 2020
02 Muller20 1
Akce
150 Kč –20 %
odeslani
Odeslání do 2 prac. dnů
a za max 2 dny ve Vaší vinotéce
kvalita
Ochutnejte kvalitu
lokální produkce vín
lahev od nas
Láhev od nás?
Ideální dárek pro milovníky vína
zaslani
Vína je možné odeslat od 6ks
Zasíláme TOP TRANS

Vstupte do světa jemných chutí s naším Müller Thurgau 2020. Toto polosuché bílé víno představuje dokonalou rovnováhu mezi sladkostí a kyselostí, což z něj dělá vynikající volbu pro širokou škálu příležitostí a pokrmů.

Vyráběné z odrůdy Müller Thurgau, toto víno vyniká svou unikátní kombinací ovocných a květinových aroma. Očekávejte nádechy zeleného jablka, hroznu a snad i trochu medové sladkosti, doplněné jemnými květinovými tóny. Toto víno je nejen aromatické, ale i elegantní, s příjemně dlouhým dozvukem, který zanechává v ústech pocit svěžesti.

Polosuchý charakter tohoto vína znamená, že je velmi univerzální, pokud jde o párování s jídlem. Vynikne při podávání s rybami, drůbeží, saláty nebo lehkými těstovinovými pokrmy. Müller Thurgau 2020 je také skvělým společníkem pro různé společenské události, od rodinných oslav až po formálnější večeře.

Nechejte se unést svěží a vyváženou chutí našeho Müller Thurgau 2020 a objevte víno, které je stejně komplexní, jak je přístupné. Tento nápoj není jen další lahví na pultu, je to vstupenka do světa kvalitního vinařství.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jakostní vína přívlastková
Hmotnost: 0.83 kg
alkohol: 12%
zbytkový cukr: 8,9 g/l
kyselina: 5,3 g/l